Dřevěná zásuvková deska
Velikost: 5/8" nebo přizpůsobená
Materiály: topol
Povrchová úprava: dvojitá UV vrstva
Použití: bočnice zásuvek
Popis
Vítejte v destinaci Reshine
Co pro Vás můžeme udělat?
*** Obrovské skladové desky ve skladu pro udržení rychlé a stabilní dodávky.
*** Profesionální továrny mohou splňovat různé požadavky klientů.
*** Zkušený tým QC kontroluje zboží jeden po druhém, aby zajistil kvalitu během výroby a před nakládkou.
*** Profesionální technický tým a výrobní oddělení pro vývoj produktů na základě výkresů klientů.
*** Profesionální řízení pro hladký průběh výrobního procesu.
*** Tým Passional Reshine odpoví okamžitě po obdržení vašich informací. bude sledovat všechny podrobnosti od odběru vzorků po objednávku, výrobu, zásilku a tak dále.
Podrobnosti o výrobě:
| Jméno výrobku | Boční deska z topolového dřeva s UV průhlednou povrchovou úpravou |
| Materiál | topol |
| Tloušťka | 5/8" přizpůsobené |
| Šířka | 4", 6", 8", 10", 11" nebo přizpůsobené |
| Obsah vlhkosti | 8-12 procent |
| Tolerance | Šířka: plus /-0,2 mm, Tloušťka: plus /-0,2 mm |
| Základní nátěr | duální UV vytvrzovací nátěr |
| Datum doručení | do 25 dnů po obdržení zálohy. záleží na množství objednávky a surovině. |
| Kontrola kvality | Boční deska z topolového dřeva s UV průhlednou povrchovou úpravou: vynikající a krásná textura dřeva, hladké a pěkné povrchy na obou stranách bez jizvy a uzlu. |
| Balík | Smrštitelná PVC fólie a překližková paleta |
| Přeprava | U moře |
O Reshine:
Reshine vyrábí a exportuje všechny druhy dřeva a mdf lišt. Naše vysoce kvalitní produkty pomáhají našim zákazníkům získat více a více obchodů a lepší a lepší pověst.

Inspekce:
Všechny naše dřevěné ozdobné lišty budou jeden po druhém zkontrolovány naším zkušeným kontrolorem kvality. Zkontrolují zboží od výroby až po zabalení.


Balení:
Desky zásuvek budou baleny smršťovací fólií z PVC a paletami.

Máte-li zájem o naše dřevěné lišty, bočnice zásuvek, neváhejte nás kontaktovat přímo.thansk in advnace.
Populární Tagy: dřevěná zásuvková deska, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, mlýn











