Dekorativní lišta ze dřeva
Materiál: Čínská jedle, Radiata Pine
Použití: domov, kancelář, hotel, vila, škola, nemocnice
Styl designu: moderní
Tolerance:Šířka: plus /-0.3mm, Tloušťka: plus /-0.3mm
Obsah vlhkosti: 8 procent -12 procent
Popis
Dekorativní lišta může výrazně přidat k bohatství vzhledu místnosti.
Se vším plánováním a úvahami, které se týkají přestavby hotelu, restaurace, domu nebo jakékoli jiné budovy, lze menší detaily, jako jsou dřevěné ozdobné prvky, snadno přehlédnout. Ale jsou to právě tyto malé detaily, které stmelují místnost dohromady a vytvářejí skutečně dokončený vzhled.
Ve společnosti Classic Moldings, která se nachází mimo Atlantu ve státě Georgia, poskytujeme širokou škálu jemně zpracovaných lisovacích produktů, které vytvoří trvalý dojem, jaký chcete. Soklové lišty Vnitřní ozdobné lišty opatřené základním nátěrem
Podívejte se prosím na níže uvedené různé profily:

VÝROBNÍ PODROBNOSTI:
| Jméno výrobku | Dekorativní lišta Wood Trim Soklové lišty FJ Molding |
| Materiál | Radiata Pine, LVL, MDF, čínská jedle atd. |
| Tloušťka | 18 mm nebo přizpůsobené |
| Šířka | 42 mm, 66 mm, 92 mm, 138 mm nebo přizpůsobené |
| Obsah vlhkosti | 8-12 procent |
| Tolerance | Šířka: plus /-0,3 mm, Tloušťka: plus /-0,3 mm |
| Základní nátěr | dvě vrstvy základního nátěru a jedna vrstva vodou ředitelné barvy |
| Datum doručení | do 25 dnů po obdržení platby zálohy. přesný čas bude záviset na množství objednávky a surovině. |
| Kontrola kvality | Dekorativní lišta Povrch Wood Trim je hladký s bílým základním povrchem. Žádné praskliny, částice nebo otřepy. žádný barevný rozdíl, žádné stopy oleje atd. QC zkontroluje všechny desky jednu po druhé před balením. |
| Balík | Smrštitelná PVC fólie a překližková paleta |
| Přeprava | U moře |
Vítejte, kontaktujte nás pro více informací nebo máte jakýkoli dotaz na lišty.
| |
Reshine bude vaším stabilním spolupracujícím partnerem v Číně.
Pokud máte jakýkoli dotaz na lištu nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat přímo.

Všechny naše mdf lišty a dřevěné lišty jsou kontrolovány jeden po druhém během procesu hromadné výroby. Před odesláním zabalte vysoce kvalitní produkt. Zde jsou obrázky dílen pro vaši referenci. Vítejte na návštěvě naší továrny a kanceláře, když přijedete do Číny.

Populární Tagy: dekorativní lišta ze dřeva, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, mlýn











