Korunová lišta MDF se základním nátěrem
Materiál: MDF
Tloušťka: 12 mm, 15 mm, 17 mm
Šířka:2-1/4",2-1/2",3-1/4",3-1/2",4-1/2", atd.
Popis
Korunová lišta MDF se základním nátěrem
Reshine dodává různé druhy MDF lišt, včetně korunkových lišt, stropních lišt, nástěnných lišt, základních lišt, dveřních zárubní, čtvrtkruhových zárubní a zárubní, dveřních zarážek atd.
Pošlete nám své výkresy a Reshine pro vás odpovídajícím způsobem vyvine výlisky.

VÝROBNÍ PODROBNOSTI:
| Jméno výrobku | Korunová lišta MDF se základním nátěrem |
| Materiál | MDF |
| Tloušťka | 12 mm, 15 mm, 17 mm, 19 mm nebo přizpůsobené |
| Šířka | 5-1/4",3-1/4" nebo přizpůsobené |
| Obsah vlhkosti | přibližně 8-12 procent |
| Tolerance | Šířka: plus /-0,3 mm, Tloušťka: plus /-0,3 mm |
| Výrobní proces | MDF deska, tvarování na základě výkresů klientů, lakování dvojitým základním nátěrem, broušení mezi základním nátěrem, lakování na vodní bázi, kontrola, balení a nakládání. |
| Základní nátěr | Dvojité tenké gesso nátěry a finální základní nátěr na vodní bázi. Celkový nátěr je kolem 0,25 mm. Základní nátěr je směsí lepidla a uhličitanu vápenatého. |
| Datum doručení | do 25 dnů po obdržení zálohy. záleží na množství objednávky a surovině. |
| Kontrola kvality | Stropní římsa s bílým základním nátěrem Povrchová úprava stropní římsy je hladká s bílým základním nátěrem. Žádné praskliny, částice nebo otřepy. žádný barevný rozdíl, žádné stopy oleje atd. QC zkontroluje všechny desky jednu po druhé před balením. |
| Balík | Smrštitelná PVC fólie a překližková paleta |
| Přeprava | U moře |
Vítejte, kontaktujte nás pro více informací nebo máte jakýkoli dotaz na tvarování.
| |
O Reshine:
Reshine je zkušený výrobce MDF a dřevěných lišt v Xiamen, Fujian, CN. Reshine má velmi dobrou pověst u zahraničních zákazníků, protože máme již více než 15 let zkušeností.
Reshine vždy myslí na ponty stojící v úhlu našich klientů. Zvažujeme, co klienti mohou zvážit, zvažujeme i to, na co klienti nemohou myslet. To je důvod, proč jsou Reshine stále silnější. Naše vysoce kvalitní lišty také pomáhají našim zákazníkům získat více obchodních příležitostí a šetřit energii na poprodejní servis.

Populární Tagy: mdf korunka se základním nátěrem, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, mlýn











