Levné základní nátěr MDF
1.Materiál: MDF
2. Velikost: 12 mm, 15 mm, 18 mm
3.Dostupný profil: S3S, zkosený, roztažený, bullnose, koloniální, koruna, základní deska, kryt atd.
Popis
MDF Primed Molding je vyroben ze dřevovláknitých desek o střední hustotě, což je uměle vytvořený dřevní produkt vytvořený rozpadem měkkého dřeva a štěpky na dřevěná vlákna podobná bavlněné vlně, která je kombinována s voskem a pryskyřičným pojivem. Panely se potom vytvářejí působením vysoké teploty a tlaku. Panely mají hladké povrchy na obou stranách a mají rovnoměrný hustotní profil, díky čemuž je ideální substrát pro směrovač, drážku a profil.
Levné základní nátěr MDF
Základní nátěry MDF jsou vynikajícím způsobem, jak dotáhnout do interiéru vašeho domova. Instalace pomocí několika běžných ručních nástrojů je jako procházka v parku. Nebylo snazší proměnit čtyři obyčejné zdi v teplý, příjemný prostor.
| Jméno výrobku | Bílé základní nátěry MDF |
| Druh dřeva | MDF Board |
| Velikost | 9/16 "x3 1/4", 9/16 "x4 1/4", 9/16 "x5 1/4" nebo přizpůsobená velikost |
| Obsah vlhkosti | 8-12% |
| Tolerance | Šířka: +/- 0,3 mm, Tloušťka: +/- 0,3 mm |
| Výrobní proces | Materiál MDF, tvar, obrábění, základní nátěr, broušení, základní nátěr a balení atd. |
| Základním systémem | 2 vrstvy akrylového primeru, celkový povlak kolem 0,25 mm |
| Datum doručení | Je to do 20 dnů po obdržení zálohy. |
| Kontrola kvality | bez přípustných značek na stroji, bez roztržení nebo obvazu, ale musí být hladká, broušená na obličeji. |
| Balík | Smrštitelná PVC fólie a překližková paleta |
| Přeprava | U moře |
Surovina
Dílna
Společnost
Populární Tagy: levné základní nátěry mdf, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, mlýn











